Paykasa bozdurma için gerekli adımlar konumuz da paykasa bozdurma nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiler mevcuttur. Paykasa almak istediğiniz tutarı belirlemenizin ardından canlı destek birimine e - posta, telefon ya da online olarak erişim sağlayarak paykasa e - kartınızı alabilirsiniz. Almak istediğiniz paykasa kart tutarını bildirmeniz ve ödemenizin ardından size bir pin kodu verilmektedir. Paykasa bozdurma işlemleri ise yine alış işlemleri gibi gerçekleştirilmektedir.

Ardından satış danışmanlarımız sizden paykasa kodunuzu alarak hesabınıza Euro kuru üzerinden hesaplanan Türk Lirasını aktarmaktadırlar. Paykasa nedir sorusunun tam olarak yanıtı hızlı ve güvenli alışveriş olarak belirtilebilir. Paykasa ile ödeme kabul eden tüm alışveriş sitelerinde paykasa kodunuzu kullanarak alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa bozum konusunda sizlere verilecek her türlü bilgi için firma olarak tüm tedbirleri almış bulunuyoruz. Paykasa karta sahip olarak dilerseniz alışveriş sitelerinde dilersen oyun sitelerinde güven içinde harcamalarını gerçekleştirebilirsin. Paykasa kart almak için ne yapmam gerek?” paykasa bozdurma sorusunun cevabını vermemiz gerekirse; öncelikle müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeniz ve satın almak istediğiniz paykasa kartını belirtmeniz yeterlidir. Bu işlemler çok kısa süre içerisinde gerçekleşir ve paykasa kartınıza hızlıca çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz.